News

Najnowsze wydarzenia

Skąd wzięły się szaliki kibica? Czy od zawsze towarzyszyły rozgrywkom piłkarskim? Gdzie są ich korzenie i co się z nimi wiąże?
tomadex katalog catalogue-scarves caps szaliki czapki

Firma Tomadex jest największym producentem gadżetów i odzieży kibicowskiej w Unii Europejskiej. Zatrudniamy ponad 180 pracowników, którzy dbają o każdy detal zamówień naszych Klientów.

Ultrasshop

Produkujemy do 10 tysięcy szalików kibicowskich na dobę. W naszej ofercie poza szalikami znajdują się także czapki kibicowskie zarówno w wydaniu zimowym, jak i letnim. Rękawiczki, czy kominiarki z herbem Twojego klubu to kolejne z mnóstwa produktów znajdujących się w naszym portfolio.

szal hdc2 tomadex Kopiowanie Największy producent w Unii Europejskiej

Kibice klubów sportowych, stowarzyszenia kibicowskie, związki sportowe, czy same kluby mogą bezpośrednio zamawiać również sublimowane t-shirty kibicowskie, bluzy, chusty, flagi i proporczyki. Tomadex to także producent skarpet sportowych oraz casualowych.

Gadżety klubowe

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, dzięki czemu jesteśmy samowystarczalni. Dotąd współpracowały z nami takie kluby jak Lech Poznań, Legia Warszawa, ŁKS Łódź, Lechia Gdańsk, Cracovia [...]

Ponad 33 tysiące widzów „uzbrojonych” w szaliki Polski na Stadionie Energa Gdańsk obejrzy towarzyskie spotkanie Polska – Czechy. Trener Jerzy Brzęczek wciąż buduję reprezentację według swojej wizji. W meczu z naszymi południowymi sąsiadami bez wątpienia zagra kilku nowych piłkarzy. To dla nich test i przedstawienie się szerszej publiczności.

Szaliki Polski

 

Szalik polski pzpn 770x450 Szaliki reprezentacji Polski

Firma Tomadex na wspomniany mecz reprezentacji Polski kolejny raz przygotowała oficjalne szaliki PZPN. Nasza współpraca ze Związkiem zarządzanym przez prezesa Zbigniewa Bońka układa się znakomicie. Kolejne zamówienia szalików Polski na mecze kadry są tylko kwestią czasu.

Nasza firma zawsze wspiera polską kadrę i kibiców, bez których mecze nie byłby tak świetnym widowiskiem. Dlatego też współpraca z PZPN to dla nas nie tylko zaszczyt, ale także wyzwanie, by zaspokoić oczekiwania „12 zawodnika”.

Do zobaczenia na meczu!

Chcesz poznać nasze produkty? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Tomadex.  [...]

Odzież kibicowska

Odzież kibica
W naszej firmie oferujemy bogatą gamę produktów z zakresu odzieży kibicowskiej, zwanej również odzieżą uliczną, a także z zakresu odzieży sportowej. Przykładamy dużą wagę do produkcji ubrań z emblematami i grafikami klubów sportowych, które są tak ważne dla naszych Klientów.
remadays-tomadex
Jako jeden z największych w Unii Europejskiej producentów gadżetów kibicowskich, nie może nas zabraknąć na Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw.
Website Security Test
Back to top