News

Najnowsze wydarzenia

Zbliża się kolejny mecz Reprezentacji Polski. Jeśli poszukujesz producenta, który wykona dla Ciebie szaliki Polski z logo Twojej firmy na zamówienie, lub potrzebujesz okazjonalne patriotyczne gadżety reklamowe napisz do nas. Nasi graficy za darmo przygotują projekt wedle Twoich wytycznych.
Z przyjemnością informujemy, że firma TOMADEX S.C. po raz kolejny uczestniczy w przygotowaniach do jednej z największych imprez futbolowych na Świecie –  Ligi Europy UEFA, której finałowy mecz odbędzie się 26 maja 2018 na Stadionie Olimpijskim w Kijowie - stolicy Ukrainy!
Zapakuj się z nami – pudełka na skarpety i szaliki!

 

Szukasz estetycznego i praktycznego opakowania dla klientów lub na prezent? Powiedz nam co chcesz zapakować, a my postaramy się stworzyć idealne odwzorowanie Twojego pomysłu! Pudełka na skarpety i szaliki już teraz dostępne u Nas!

 

Specjalnie dla Was firma Tomadex przygotowała ofertę, która umożliwia zapakowanie naszych produktów w pudełka prezentowe z własnym nadrukiem. Cztery rozmiary zmieszczą w różnych opcjach ułożenia: skarpety casualowe, sportowe, a nawet szaliki. Pudełka na skarpety i szaliki wykonane z 3- warstwowej tektury łączą w sobie dobrą jakość oraz praktyczne zastosowanie. Zachęcamy do wysyłania do nas swoich propozycji nadruku, jest to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących kolejnego elementu identyfikacji wizualnej z klientami. Jeśli nie nie masz na to czasu, lub nie chcesz się tym zająć nasi graficy przygotują wizualizacje nadruku na pudełko całkowicie za darmo. Opakowanie to najlepsze rozwiązanie na pogłębienie relacji z konsumentem i jest nieodzowną częścią brandingu. Będzie także [...]

szal-stockholm-tomadex
Z przyjemnością informujemy, iż firma TOMADEX S.C. po raz kolejny uczestniczy w przygotowaniach do jednej z największych imprez futbolowych na Świecie - Finału Ligi Europy, który w tym roku odbywać się będzie w Sztokholmie, na stadionie "Friends Arena".
Proporczyk i proporczyki na zamowienie pilkarskie sportowe.
W ofercie firmy TOMADEX znajdują się proporczyki sportowe i reklamowe, które wykonujemy na zamówienie. Do dyspozycji klienta jest kilka standardowych modeli o różnych rozmiarach i kształtach. Na specjalne zamówienie możemy wykonać proporczyk o nowym i nietypowym kształcie. Chcesz zamówić proporczyk? KLIKNIJ!
Website Security Test
Back to top