Marka KEEZA

[vc_row css=”.vc_custom_1410986338320{margin-bottom: 0px !important;}” el_class=”margin-bottom-none padding-bottom-40″][vc_column width=”1/1″][vc_column_text css=”.vc_custom_1426768956063{margin-bottom: 20px !important;}”]

MARKA KEEZA

[/vc_column_text][vc_column_text el_class=”padding-left-none xs-padding-bottom-40″]Fascynacja sportem pobudza nas do działania. Nie wystarcza nam rola obserwatora. Wiemy, że na sukces trzeba zapracować ciężką, rzetelną pracą. Działamy, nie boimy się rywalizacji i pragniemy wygrywać. Mechanizmy wykształcone przez lata zajmowania się sportem objawiają się w sposobie działania naszej firmy. Przede wszystkim chcemy być najlepsi! Każdego dnia konsekwentnie pracujemy nad tym aby zostać liderem w branży. Nasza obecna pozycja jest efektem pracy zespołowej naszych specjalistów. Stanowimy wielką, zgraną drużynę.

Wiemy jak ważny jest dla Was czas. Mamy świadomość tego, że w sporcie znaczenie mają nawet setne sekundy. W naszej fabryce pracujemy sprawnie i nigdy nie gramy na zwłokę. Oferujemy terminy dużo krótsze niż nasza konkurencja.

W wyjątkowej sytuacji jesteśmy w stanie wykonać zamówienie nawet w ciągu 24 godzin.

Poprzez ciągły rozwój kwalifikacji naszej załogi zwiększamy naszą sprawność i umiejętności. Polityka firmy nie pozwala nam popadać w rutynę.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Nasz zespół pracuje nad tym, by każde zamówienie było niepowtarzalne i zgodne z Waszymi sugestiami.
Nasza siła rośnie. Cały czas modernizujemy zakład, rozbudowujemy fabrykę i inwestujemy w nowy sprzęt. Wchodzimy na rynki zagraniczne (Niemcy, Holandia). Nie kapitulujemy przed kryzysem.

Zawsze gramy Fair Play.

Nie uznajemy półśrodków, wywiązujemy się z umów, dbamy o najwyższą jakość naszych produktów.

Możecie na nas polegać!

Pragniemy zagrać z Wami w jednej drużynie i razem zapisać się na kartach historii polskiego sportu. Tak jak i Wy, każdego dnia ciężko pracujemy by na stałe zająć miejsce na szczycie podium.

Zapoznaj się również z działem:

Dla was

Nasza Fabryka

KEEZA TO:

[/vc_column_text][vc_row_inner el_class=”slogany”][vc_column_inner width=”1/3″]

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

KONKURENCYJNE CENY

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

[/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner el_class=”slogany”][vc_column_inner width=”1/3″]

BŁYSKAWICZNA REALIZACJA

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

WZÓR NA ZAMÓWIENIE

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

POLSKA MARKA

[/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”margin-bottom-none”][vc_column width=”1/3″]
Twój pomysł

Jeśli masz pomysł na produkt, którego jeszcze nie ma w naszej ofercie, napisz do nas – info@keeza.pl Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacyjne rozwiązania nie tylko w zakresie odzieży sportowej. Zmierz się z kreatywnością zespołu KEEZA Team!

[/vc_column][vc_column width=”1/3″]
Transport

Z powodzeniem korzystamy z usług kurierskich, jednego z największych potentatów na tym rynku. Wiodąca marka w tym zakresie jest gwarantem dotrzymania terminów, nawet tych ”nagłych”. Dysponujemy również własną flotą, która pozwala w sytuacjach wyjątkowych dotrzeć na czas do naszych klientów.

[/vc_column][vc_column width=”1/3″]
Pytania

Najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj: ( hiperłącze do FAQ ), zapraszamy również do skorzystania z opcji SHOUTBOX, gdzie konsultant on-line pomoże uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania. W wyjątkowych sytuacjach skontaktuj się mailowo, w tytule wiadomości wpisując czego dotyczy problem, co znacznie ułatwi rozwikłanie problemu: info@keeza.pl

[/vc_column][/vc_row]
Back to top