Blog

Latest Industry News

Jesteśmy wszędzie, jesteśmy w Champions League

Proporczyki i szaliki firmy TOMADEX już przyzwyczaiły naszych klientów, że bycie wśród najlepszych to norma. Gościmy tam bowiem bardzo często.

Starcie gigantów

Dwa wielkie klub: Real Madryt i Liverpool FC. Pierwszy aż 12-krotonie sięgał po tytuł najlepszej drużyny w Europie. Zespół z Wielkiej Brytanii zaś w Lidze Mistrzów zwyciężał 5 razy, w tym w pamiętnym meczu w 2005 roku, kiedy na Stadionie Olimpijskim im. Atatürka w Stambule pokonał po rzutach karnych A.C. Milan 3:2. Bez wątpienia wszyscy pamiętają słynny „Dudek dance”, który przeszedł do historii finałów Ligi Mistrzów i całego futbolu.

W meczu między Realem Madryt, a Liverpoolem wprawdzie słynnego polskiego bramkarza już nie będzie, za to z trybun z pewnością mecz będzie oglądał inny polski golkiper, który na razie broni w młodzieżowych drużynach ekipy z miasta Beatlesów, czyli Kamil Grabara.

Nasze proporczyki

To już w zasadzie tradycja, że proporczyki TOMADEX są obecne na tak wielkiej imprezie. Czy to Liga Mistrzów, czy Liga Europy – my tam jesteśmy, bo TOMADEX zawsze jest tam, gdzie jest wielka piłka, gdzie jest wielki sport.

Produkty TOMADEX mają oczywiście oficjalną licencję UEFA, która gwarantuje najwyższą jakość. Wybór naszej firmy jest zatem wyborem najlepszym z najlepszych. Dajemy pewność najwyższych standardów produkcji i wykonania, a także oryginalności wszystkich wyrobów.

Współpracujemy z licencjonowanymi podmiotami, które mają wszelkie uprawienia do dystrybucji pamiątek Ligi Europy i Ligi Mistrzów. W TOMADEX wykonujemy około 10 tysięcy szalików kibicowskich na dobę. Mamy w zespole doświadczonych grafików, którzy przygotowują unikalne wzory dla naszych Klientów. U nas wizualizacja produktu jest zawsze GRATIS.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą szalików reprezentacji Polski. Wszak zbliżają się Mistrzostwa Świata.

Poprzedni News
Back to top