Blog

Latest Industry News

Proporczyki TOMADEX w półfinale Ligi Mistrzów

Nie pierwszy raz okazuje się, że wykonane przez nas proporczyki to mistrzowski poziom. Największa i najpopularniejsza impreza klubowej piłki nożnej nie może się odbyć bez naszej firmy. Tegoroczna Liga Mistrzów to mnóstwo niespodziewanych wyników i nieprawdopodobnych powrotów. Ta edycja jest po prostu wyjątkowa, dlatego też jesteśmy dumni, że możemy w niej uczestniczyć. Kto spodziewał się, że drużyna ze stolicy Włoch wyeliminuje wielką Barcelonę, albo czy naszpikowany gwiazdami Manchester City z Pepem Guardiolą na ławce trenerskiej w dwóch meczach nie poradzi sobie z Liverpoolem? Magia Ligi Mistrzów jest niepowtarzalna i wspaniale, że i my weźmiemy w niej symboliczny udział.

Mistrzowskie proporczyki

AS Roma oraz Liverpool F.C. zmierzą się w półfinale Ligi Mistrzów pokonując w poprzedniej rundzie odpowiednio FC Barcelonę i Manchester City. Firma TOMADEX specjalnie na ten pojedynek przygotowała unikatowe proporczyki. Wzorowo wykonane z herbami obu klubów i pucharem LM będą uświetniać tę niesamowitą imprezę.

Tam, gdzie po boisku biegać będą takie gwiazdy światowego futbolu, jak Edin Džeko, Daniele De Rossi, Mohamed Salah, Roberto Firmino, czy Sadio Mané, będzie obecna także marka TOMADEX. Po więcej informacji o naszych proporczykach oraz danych dotyczących zamówienia kliknij tutaj.

 

Specjalny szalik kibica

Poza proporczykami, na okazję półfinałowego meczu Ligi Mistrzów, przygotowaliśmy także specjalne szaliki. Nasze produkty mają oczywiście oficjalną licencję UEFA, która gwarantuje najwyższą jakość. Warto zatem wybrać TOMADEX, markę dającą pewność wysokich standardów i oryginalnych wyrobów.

Współpracujemy z licencjonowanymi podmiotami uprawnionymi do dystrybucji pamiątek Europa League oraz Champions League. Wykonujemy około 10 tysięcy szali na dobę. Posiadamy zespół doświadczonych grafików, którzy chętnie opracują wzory dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu. Wizualizacja GRATIS!

Po więcej informacji o naszych szalikach i ich rodzajach kliknij tutaj.

Poprzedni News
Następny News
Back to top