Blog

Latest Industry News

SZALIKI POLSKI NA ZAMÓWIENIE

szaliki Polski na zamówienie

Zbliża się kolejny mecz Reprezentacji Polski. Jeśli poszukujesz producenta, który wykona dla Ciebie szaliki Polski na zamówienie, lub potrzebujesz okazjonalne patriotyczne gadżety reklamowe napisz do nas. Nasi graficy za darmo przygotują projekt wedle Twoich wytycznych.

SZALIKI KIBICOWSKIE Z WŁASNYM WZOREM

Firma TOMADEX to największy producent szalików kibicowskich w Europie. Posiadamy własny park produkcyjny, obsługiwany przez doświadczonych i sprawnych pracowników. W ciągu jednego dnia z naszej linii produkcyjnej może zejść nawet 10 000 szali.

Choć prawie wszystkie szale kibicowskie na polskim rynku pochodzą z naszej firmy, to i tak większość naszych realizacji wykonywana jest na rynki zagraniczne.

Przewaga nad konkurencją wynika z prawie 20-letniego doświadczenia w branży, oraz wypracowanych przez ten czas systemów produkcji, oraz jej skali, które pozwalają nam oferować wysokiej jakości produkty w bardzo dobrej cenie. Ważnym atutem jest także niskie minimum produkcyjne i krótki czas dostawy, czego nie mogą zaoferować, np. azjatyccy producenci.

szaliki polski z logoszaliki polska

szaliki Polski z własnym wzorem

SZALIKI REPREZENTACJI POLSKI NA ZAMÓWIENIE

W naszym zakładzie produkujemy oficjalne szaliki reprezentacji różnych państw świata, oraz szale w barwach narodowych. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy nowy wzór, z Twoim napisem, np. szalik z imieniem, szalik Polski z logo firmy itd.

szalik Polska

szaliki polski na zamowienie

Szalik reprezentacji Polski z logo firmy to idealny gadżet reklamowy. Ulotki i breloki często lądują zapomniane w kącie, a nawet w koszu na śmieci. Estetycznie wykonane i porządne szale kibicowskie, na pewno znajdą uznanie Twoich klientów, a pozytywne emocje związane z sukcesami naszych sportowców ocieplą wizerunek Twojej firmy w świadomości klienta.

W TOMADEX możesz zamówić:

  • szaliki kibicowskie  dziane,
  • szaliki kibicowskie  tkane,
  • szaliki kibicowskie  drukowane (sublimacja)
  • szaliki kibicowskie  z sitodrukiem

Realizujemy zamówienia nawet od 1 sztuki!

Każde zamówienie rozpatrywane jest indywidualnie. Jeśli jesteś zainteresowany napisz na: info@tomadex.pl

 

 

Poprzedni News
Następny News
Back to top