News

Najnowsze wydarzenia

Nasze proporczyki nie pierwszy raz pojawiają się na ekstraklasowych boiskach. Tym razem jednak wyprodukowane przez nas proporce są dość szczególne.
Miło nam poinformować, że nasze szaliki kibica, model HDC, wystąpiły podczas tegorocznego finału Pucharu Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie.
proporczyki na zamowienie
Proporczyki firmy tomadex słysną za najlepszej jakości. Nasze produkty zdobyły uznanie we wszystkich najlepszych ligach świata.

Jak co roku nasza firma była obecna na jednych z największych w Europie targów z branży poligrafii i reklamy RemaDays. Około 800 wystawców, ponad 21 tysięcy zwiedzających z 52 krajów świata – to „Rema” w liczbach.

Mimo tłumów i gigantycznej konkurencji, nasze główne stanowisko pozytywnie się wyróżniało. W tym roku postawiliśmy na sportowy design. Stworzyliśmy niepełnowymiarowe boisko piłkarskie, na którym zbudowaliśmy stoisko Tomadex oraz naszej marki odzieży sportowej KEEZA.

Tysiące rozmów, które odbyliśmy z Wami podczas trzech dni targów zmobilizowały nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy przez następny rok. Wiemy jakie macie oczekiwania drodzy Klienci. Z pewnością im sprostamy!

Zespół Tomadex/KEEZA

 

Website Security Test
Back to top