Blog

Latest Industry News

Proporczyki w Ekstraklasie

Nasze proporczyki nie pierwszy raz pojawiają się na ekstraklasowych boiskach. Tym razem jednak wyprodukowane przez nas proporce są dość szczególne. Wykonaliśmy je bowiem dla drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego z okazji awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Droga ŁKS-u do Ekstraklasy była długa, ale zakończona niebywałym sukcesem. Łódzki Klub Sportowy po bankructwie wylądował w IV lidze i od niej zaczął swoją pogoń za najlepszymi drużynami w kraju.

TOMADEX wspierał ŁKS

Początkowo jeden z najstarszych polskich klubów jeździł rozgrywać swoje mecze po malutkich miejscowościach w województwie łódzkim. Mimo niskiego poziomu gry, kibice chętnie jeździli za swoją ukochaną drużyną. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wówczas sponsorem strategicznym ŁKS była nasza firma – Tomadex. Jej logo pojawiło się na strojach piłkarzy tuż obok słynnej „przeplatanki”.

proporczyki-na-zamowienie-tomadex

Pierwotnie niedoceniany ŁKS piął się po szczeblach polskich rozgrywek, aż w końcu zawitał do I ligi. Tam początkowo skazywany na grę w środkowej stawce, zaczął seryjnie pokonywać przeciwników. Zawodnicy udowodnili, że przydomek „Rycerze wiosny” nie jest przypadkowy, ponieważ to właśnie wiosną piłkarze zaczęli seryjnie zdobywać punkty.

Na finiszu rozgrywek Łódzki Klub Sportowy miał szansę wygrać całą ligę, ale ostatecznie zajął 2 miejsce, tuż za Rakowem Częstochowa. Okolicznościowe proporczyki wyprodukowane przez Tomadex to hołd i oddanie szacunku najstarszemu łódzkiemu klubowi.

Poprzedni News
Back to top