Blog

Latest Industry News

Szaliki reprezentacji Polski

Ponad 33 tysiące widzów „uzbrojonych” w szaliki Polski na Stadionie Energa Gdańsk obejrzy towarzyskie spotkanie Polska – Czechy. Trener Jerzy Brzęczek wciąż buduję reprezentację według swojej wizji. W meczu z naszymi południowymi sąsiadami bez wątpienia zagra kilku nowych piłkarzy. To dla nich test i przedstawienie się szerszej publiczności.

Szaliki Polski

szalik reprezentacji polski pzpn

Firma Tomadex na wspomniany mecz reprezentacji Polski kolejny raz przygotowała oficjalne szaliki PZPN. Nasza współpraca ze Związkiem zarządzanym przez prezesa Zbigniewa Bońka układa się znakomicie. Kolejne zamówienia szalików Polski na mecze kadry są tylko kwestią czasu.

Nasza firma zawsze wspiera polską kadrę i kibiców, bez których mecze nie byłby tak świetnym widowiskiem. Dlatego też współpraca z PZPN to dla nas nie tylko zaszczyt, ale także wyzwanie, by zaspokoić oczekiwania „12 zawodnika”.

Do zobaczenia na meczu!


Chcesz poznać nasze produkty? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Tomadex.  Szaliki Polski to jeden z mnóstwa naszych wyrobów.

Sztandarowe produkty Tomadex to m.in. szaliki dziane, szaliki dziane HD, szaliki tkane HD, szaliki drukowane metodą sublimacji, czapki dziane akrylowe i bawełniane, proporczyki, poduszki, koszulki z sitodrukiem, skarpety sportowe, skarpety antypoślizgowe, skarpety reklamowe, skarpety z logo i tak dalej. Współpracujemy z największymi klubami i związkami sportowymi w Europie.

Poprzedni News
Następny News
Back to top