Blog

Latest Industry News

Największy producent w Unii Europejskiej

Firma Tomadex jest największym producentem gadżetów i odzieży kibicowskiej w Unii Europejskiej. Zatrudniamy ponad 180 pracowników, którzy dbają o każdy detal zamówień naszych Klientów.

Ultrasshop

Produkujemy do 10 tysięcy szalików kibicowskich na dobę. W naszej ofercie poza szalikami znajdują się także czapki kibicowskie zarówno w wydaniu zimowym, jak i letnim. Rękawiczki, czy kominiarki z herbem Twojego klubu to kolejne z mnóstwa produktów znajdujących się w naszym portfolio.

szal hdc2 tomadex Kopiowanie Największy producent w Unii Europejskiej

Kibice klubów sportowych, stowarzyszenia kibicowskie, związki sportowe, czy same kluby mogą bezpośrednio zamawiać również sublimowane t-shirty kibicowskie, bluzy, chusty, flagi i proporczyki. Tomadex to także producent skarpet sportowych oraz casualowych.

Gadżety klubowe

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, dzięki czemu jesteśmy samowystarczalni. Dotąd współpracowały z nami takie kluby jak Lech Poznań, Legia Warszawa, ŁKS Łódź, Lechia Gdańsk, Cracovia Kraków, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin, Arka Gdynia, GKS Katowice, GKS Tychy, Asseco Resovia, Budowlani Łódź, czy Skra Bełchatów.

Zaufanie naszych Klientów jest najważniejsze. Tomadex, to sklep kibica, profesjonalny ultrasshop.

Poprzedni News
Następny News
Back to top