Nasza fabryka

Dowiedz sie więcej o naszej marce

NASZA FABRYKA

Prawie cała produkcja wykonywana jest w naszej fabryce. W skład Zakładu wchodzi

szwalnia, dziewiarnia, hafciarnia oraz drukarnia

wyposażone w wysokiej klasy sprzęt. Pracujemy 24h/dobę aby na czas zrealizować Wasze zamówienie.

Drukarnia zajmuje się wykonywaniem nadruków w technikach takich jak sitodruk, sublimacja i druk cyfrowy. Jesteśmy w stanie nanosić dowolny wzór na praktycznie każdy rodzaj tekstyliów, powszechnie stosowanych w produkcji odzieży sportowej. Zamówienia realizujemy w oparciu o system identyfikacji kolorów Pantone.

Różnorodność stosowanych przez nas technologii daje nam praktycznie nieograniczone możliwości wzornicze. Sprawdźcie sami!

Dzięki wdrożonemu systemowi archiwizacji zamówień gwarantujemy stałość kolorów oraz wzornictwa przez cały okres naszej współpracy. W każdej chwili możemy dostarczyć Wam, choćby pojedyncze, stroje dla nowych zawodników.

Zapoznaj się również z działem:

Dla was

Marka KEEZA

KEEZA TO:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

KONKURENCYJNE CENY

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

BŁYSKAWICZNA REALIZACJA

WZÓR NA ZAMÓWIENIE

POLSKA MARKA

Twój pomysł

Jeśli masz pomysł na produkt, którego jeszcze nie ma w naszej ofercie, napisz do nas – info@keeza.pl Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacyjne rozwiązania nie tylko w zakresie odzieży sportowej. Zmierz się z kreatywnością zespołu KEEZA Team!

Transport

Z powodzeniem korzystamy z usług kurierskich, jednego z największych potentatów na tym rynku. Wiodąca marka w tym zakresie jest gwarantem dotrzymania terminów, nawet tych ”nagłych”. Dysponujemy również własną flotą, która pozwala w sytuacjach wyjątkowych dotrzeć na czas do naszych klientów.

Pytania

Najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj: ( hiperłącze do FAQ ), zapraszamy również do skorzystania z opcji SHOUTBOX, gdzie konsultant on-line pomoże uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania. W wyjątkowych sytuacjach skontaktuj się mailowo, w tytule wiadomości wpisując czego dotyczy problem, co znacznie ułatwi rozwikłanie problemu: info@keeza.pl

Back to top