Blog

Latest Industry News

Nasze proporczyki w Lidze Europy

wiz t 34 700x495 Nasze proporczyki w Lidze Europy
Z przyjemnością informujemy, że firma TOMADEX S.C. po raz kolejny uczestniczy w przygotowaniach do jednej z największych imprez futbolowych na Świecie –  Ligi Europy UEFA, której finałowy mecz odbędzie się 26 maja 2018 na Stadionie Olimpijskim w Kijowie – stolicy Ukrainy!

Firma Tomadex wykonała okolicznościowe proporczyki, zaprojektowane specjalnie na to widowisko. Proporczyki, które wykonaliśmy w tym roku konfrontują dwie drużyny: FC Barcelone oraz Stadio Geogrios Karaiskakis.

Zwycięzca edycji 2017/18 zakwalifikuje się do fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2018/19 oraz rozegra mecz o Superpuchar Europy z zwycięzcą Ligi Europy UEFA, a także zagra w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Rozgrywki składają się z trzech części: fazy kwalifikacyjnej, fazy grupowej i fazy pucharowej. W kwalifikacjach bierze udział 57 drużyn.

Codziennie realizujemy zamówienia spływające do nas z całego świata. Jesteśmy zawodowcami. Większość proporców sportowych, które spotykacie Państwo na terenie Polski na co dzień, wykonana była w naszym zakładzie. Proporcami zajmujemy się od kilkunastu lat. Nasze produkty są trwałe i charakteryzują się wysoką jakością. Dbałość o każdy szczegół sprawiła, że od dawna jesteśmy liderem na rynku pamiątek sportowych i gadżetów kibicowskich.

Więcej informacji o możliwości zamówień proporczyków: TUTAJ
Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak ważnego wydarzenia i czekamy na więcej wyzwań.

 

ter 022 700x467 Nasze proporczyki w Lidze Europy ter 025 700x467 Nasze proporczyki w Lidze Europy

Poprzedni News
Następny News
Back to top