Blog

Latest Industry News

Odzież kibicowska

Odzież kibica

Odzież kibicowska, czyli m.in. koszulki bawełniane z nadrukiem, bluzy, kurtki, czapki kibica, skarpety z logo to tylko część asortymentu firmy TOMADEX.

W naszej firmie oferujemy bogatą gamę produktów z zakresu odzieży kibicowskiej, zwanej również odzieżą uliczną, a także z zakresu odzieży sportowej. Przykładamy dużą wagę do produkcji ubrań z emblematami i grafikami klubów sportowych, które są tak ważne dla naszych Klientów.

Nasze wyroby są najwyższej jakości a odwzorowane nadruki, na przykład na koszulkach bawełnianych, metodą sitodruku bardzo dokładne. Przekonały się o tym tysiące naszych Klientów, do których należą m.in. kluby piłkarskie, stowarzyszenia kibiców, czy największe związki sportowe.

Odzież kibicowska – nasza oferta

Koszulki bawełniane z dowolnym nadrukiem metodą sitodruku. Koszulki wykonane ze 100% bawełny w rozmiarach S-3XL

koszulka kibicowska gks tychy tomadex

Koszulki poliestrowe wykonane z przędzy mikrofilamentowej, o różnej strukturze. Dostępne w rozmiarach: junior oraz XS-4XL

Koszulki hokejowe wykonane z dzianiny termoaktywnej o różnej strukturze. (S-2XL). Dostępne wiarianty wzornicze: sublimacja (wzór dowolny), folia flex, haft lub gotowa aplikacja.

Bluzy sportowe bawełniane w rozmiarach S-3XL. Wykonane z najwyższej jakości dzianiny.

bluza kibica zawisza bydgoszcz tomadex

Bluzy poliestrowe wykonane z oddychającej dzianiny dresowej, która odprowadza wilgoć (S-4XL)

Letnie i zimowe kurtki sportowe wykonane z impregnowanej mikrofibry. Kurtki przeciwdeszczowe natomiast wykonane są z ortalionu (XS-4XL). Dostępne warianty wzornicze: sublimacja (wzór dowolny), folia flex, haft lub gotowa aplikacja.

Stroje do sportów walki wykonane z wytrzymałego materiału i o wzmocnionym szyciu. Wykonujemy różnego rodzaju odzież do sportów walki: rashguardy, legginsy, spodenki.

Czapki kibica. Czapki zimowe, czapki bawełniane z niezwykle dokładnym odwzorowanie grafik.

Skarpety z własnym wzorem, skarpety z logo, skarpety antypoślizgowe, skarpety reklamowe. Produkcja skarpet bawełnianych w naszej firmie, identycznie jak inne produkty, charakteryzuje się bardzo szybko realizacją i niezwykle wysoką jakością wykonania.

skarpety na zamówienie tomadex

Zainteresowany odzieżą kibicowską? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poprzedni News
Następny News
Back to top