Blog

Latest Industry News

Opakowanie dla Twojego produktu

Zapakuj się z nami – pudełka na skarpety i szaliki!

 

Szukasz estetycznego i praktycznego opakowania dla klientów lub na prezent? Powiedz nam co chcesz zapakować, a my postaramy się stworzyć idealne odwzorowanie Twojego pomysłu! Pudełka na skarpety i szaliki już teraz dostępne u Nas!

 

pudełka oferta1 700x411 Opakowanie dla Twojego produktu

Cztery rozmiary pudełek na skarpety wedle życzenia klienta.

Specjalnie dla Was firma Tomadex przygotowała ofertę, która umożliwia zapakowanie naszych produktów w pudełka prezentowe z własnym nadrukiem. Cztery rozmiary zmieszczą w różnych opcjach ułożenia: skarpety casualowe, skarpety sportowe, skarpety z logo, skarpety antypoślizgowe a nawet szaliki. Pudełka na skarpety i szaliki wykonane z 3- warstwowej tektury łączą w sobie dobrą jakość oraz praktyczne zastosowanie. Zachęcamy do wysyłania do nas swoich propozycji nadruku, jest to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących kolejnego elementu identyfikacji wizualnej z klientami. Jeśli nie nie masz na to czasu, lub nie chcesz się tym zająć nasi graficy przygotują wizualizacje nadruku na pudełko całkowicie za darmo. Opakowanie to najlepsze rozwiązanie na pogłębienie relacji z konsumentem i jest nieodzowną częścią brandingu. Będzie także Waszą wyjątkową wizytówką.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą produkcji skarpet wzorowanych, getrów piłkarskich oraz szalików. Jeśli szukasz producenta skarpet, który wykona Twój wzór, to znakomicie trafiłeś! Realizujemy zamówienia już od 50 par, przygotowujemy wzory według Twoich oczekiwań. Dbając o swoich Klientów, jesteśmy w ciągłym kontakcie i przekazujemy wiadomości dotyczące postępu w realizacji projektu, oferujemy szereg wizualizacji produktowych, które przygotowują nasi graficy. Oferujemy niskie minimum produkcyjne oraz szybką i sprawną dostawę zamówienia na czas. Nasz park produkcyjny obsługiwany jest przez doświadczonych i rzetelnych pracowników, a każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie. Skarpety są wykonywane w różnych długościach i modelach, tu wszystko zależy od Ciebie!

 

 Więcej pytań na temat opakowań lub skarpet?

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą opakowań lub skarpet, ale masz jeszcze do nas kilka pytań – zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Oferujemy dobrą cenę i wysokie jakościowo produkty. Zgłoś się do naszego przedstawiciela handlowego: m.patyk@tomadex.pl lub m.stepien@tomadex.pl 

Zapraszamy również na Tomadex Socks na Facebooku

 

A 700x467 Opakowanie dla Twojego produktu

 

B 700x467 Opakowanie dla Twojego produktu

 

C 700x467 Opakowanie dla Twojego produktu

 

D 700x467 Opakowanie dla Twojego produktu

 

 ppd 071 700x467 Opakowanie dla Twojego produktu

Poprzedni News
Następny News
Back to top