Blog

Latest Industry News

Pomysł na gadżet reklamowy? Szalik Reprezentacji Polski

Nie masz pomysłu na gadżet reklamowy dla swojej firmy? Zamów u nas szaliki reprezentacji Polski z własnym logo. To niepowtarzalna okazja, aby utrwalić pozytywny wizerunek firmy poprzez patriotyczny szalik, który ma każdy kibic naszej drużyny narodowej.

szaliki-reprezentacji-polski

Szaliki reprezentacji Polski

Szalik reprezentacji kraju, to coś więcej niż gadżet. To prawdziwy symbol, który towarzyszy nam już ponad 100 lat. Noszą go nie tylko kibice piłkarscy, ale także fani reprezentacji wszystkich sportów. Dodatkowo szalik jest także elementem patriotycznego ubioru, na przykład na marszu.

Jesteśmy największym producentem szalików kibica w Europie. Znamy się na tym fachu jak mało kto. Kiedy nam zaufasz, przekonasz się, że nasze produkty są najwyższej jakość. Jesteśmy doceniani przez wiele drużyn i związków sportowych. Sukcesy naszych parterów to także nasze sukcesy.

Mundial tuż, tuż

Nie da się ukryć, że do Mistrzostw Świata w Rosji zostało już bardzo mało czasu. Nasi reprezentanci w końcu zaczęli grać w swoich  drużynach, dzięki czemu selekcjoner Adam Nawałka nie powinien mieć dużego bólu głowy podczas wybierania ostatecznego składu na mundial.

Na mecze naszej reprezentacji wybierają się tysiące kibiców z całej Polski. Fani będą dopingować kadrę na wszystkich meczach. Znakomita większość z nich będzie ubrana w barwy narodowe, a szaliki reprezentacji Polski będą widoczne na każdym kroku. To świetna okazja, by była tam także Twoja firma.

Zamów już dziś szaliki Reprezentacji Polski w super promocji.

 

TOMADEX-wszystko-dla-kibica

Kontakt do zamówień:
w.stasiak@tomadex.pl
+48 730 000 019

Poprzedni News
Następny News
Back to top