Blog

Latest Industry News

Runda wiosenna z firmą TOMADEX

runda wiosenna z firmą tomadex
Wraz z nadejściem nowego sezonu, staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Rosnąca z miesiąca na miesiąc liczba zatrudnianych pracowników koncentruje się na dbaniu o poziom i terminowość realizowanych zamówień.

Firma TOMADEX, istniejąca od 2004 roku, jest obecnie jednym z największych producentów pamiątek sportowych na terenie Unii Europejskiej. Sztandarowe produkty naszej firmy takie jak: szaliki dziane, szaliki dziane HD, szaliki tkane HD, szaliki drukowane metodą sublimacji, czapki dziane akrylowe i bawełniane, proporczyki i koszulki z sitodrukiem dotarły już do największych klubów w Europie.

Zatrudniamy ok 180 pracowników dbających o poziom i terminowość realizowanych zamówień. Warto podkreślić, że firma jest praktycznie samowystarczalna, mając do dyspozycji nowoczesny park maszynowy, na który składa się: hafciarnia, dziewiarnia, drukarnia oraz szwalnia.

Nasz profesjonalny zespół grafików pracuje nad tym, aby każde zamówienie było niepowtarzalne i zgodne z Państwa sugestiami.

Zapraszamy do kontaktu – KLIKNIJ.

Poprzedni News
Następny News
Back to top