Blog

Latest Industry News

Stwórz mistrzowską strefę kibica!

Promocja na szaliki Reprezentacji Polski

Kibicowanie rodzimej reprezentacji to coś, co łączy każdego fana sportu. Wspólna pasja, oglądanie najlepszych sportowców reprezentujących nasz kraj, biało-czerwone barwy.

Hymn narodowy śpiewany przez tysiące fanów wprowadza w stan, który trudno opisać. To połączenie wzruszeń z euforią. Tylko prawdziwi kibice wiedzą jakie to uczucie. Piłka lądująca w bramce wprowadza w prawdziwą ekstazę, którą nie sposób porównać z czymkolwiek. Reprezentacja Polski czy to w piłce nożnej, siatkówce, czy piłce ręcznej powoduje podobne emocje, a dobre wyniki napawają dumą.

Łączą nas barwy

Biało-czerwone kolory znane są wszystkim. Towarzyszą każdej imprezie sportowej, na której występują najlepsi sportowcy w kraju. To koszulki, czapki, kapelusze, flagi i przede wszystkim szaliki reprezentacji Polski. Takie szale ma większość fanów sportu i jest to gadżet nieodłącznie związany z kibicowaniem.

Zdjęcia, na których widać kilkadziesiąt tysięcy osób trzymających w górze szaliki reprezentacji Polski znają wszyscy, nawet ci, którzy nie uważają się za kibiców. Kto chociaż raz był na meczu kadry narodowej, ten bez wątpienia pojawi się na nim drugi, trzeci i setny raz. Zawsze z szalikiem, zawsze z gadżetem w biało-czerwonych barwach.

10 sztuk gratis

Nasza promocja na szaliki reprezentacji Polski skierowana jest to firm, sklepów i sprzedawców, którzy wiedzą, że ten gadżet jest nieodłącznym atrybutem kibica. Tylko teraz zamawiając 200 szalików dostaniesz 10 sztuk gratis! Pragniemy, aby każdy stworzył mistrzowską strefę kibicowania. Pamiętajcie, Mistrzostwa Świata w Rosji coraz bliżej.

Stwórz mistrzowską strefę kibica i dopinguj naszych! Zamów już dziś szaliki Reprezentacji Polski w super promocji.

logotyp-TOMADEX-wszystko-dla-kibicaKontakt do zamówień:
w.stasiak@tomadex.pl
+48 730 000 019

Poprzedni News
Następny News
Back to top