Blog

Latest Industry News

Szalik Reprezentacji Polski z logo Twojej firmy

SZALIK REPREZENTACJI POLSKI Z LOGO TWOJEJ FIRMY

Zbliża się kolejny mecz Reprezentacji Polski. Jeśli poszukujesz producenta, który wykona dla Ciebie szalik Reprezentacji Polski z logo Twojej firmy na zamówienie, lub potrzebujesz okazjonalne patriotyczne gadżety reklamowe napisz do nas. Nasi graficy za darmo przygotują projekt wedle Twoich wytycznych.

Firma Tomadex jest największym producentem szalików kibicowskich w Europie. Posiadamy własny park produkcyjny, dzięki któremu robimy różnorodne rodzaje szali dopasowanych do potrzeb klienta. Nasi projektanci są doświadczeni, więc bez trudności odwzorują Twój pomysł lub projekt. W ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie wyprodukować nawet 10 tysięcy szalików. Większość szalików kibicowskich, które są spotykane na polskim rynku wychodzi z naszej dziewiarni. Bardzo duży wkład mamy także w obsługę klientów zagranicznych, którzy już nie raz obdarzyli naszą firmę zaufaniem. Wyróżniają nas na pewno ponad 20 letnie doświadczenie, niskie minimum produkcyjne oraz krótki czas dostawy, dostosowany do Waszych potrzeb.

SZALIKI REPREZENTACJI POLSKI NA ZAMÓWIENIE

W naszym zakładzie produkujemy oficjalne szaliki reprezentacji różnych państw świata, oraz szale w barwach narodowych. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy nowy wzór z Twoim napisem. Na przykład szalik z imieniem, szalik Polski z logo Twojej firmy itd. To idealny gadżet reklamowy. Ulotki i breloki często lądują zapomniane w kącie, czy w koszu na śmieci. Estetycznie wykonane i porządne szale kibicowskie na pewno znajdą uznanie Twoich klientów, a pozytywne emocje związane z sukcesami naszych sportowców ocieplą wizerunek Twojej firmy w świadomości klienta. Wiele firm już zaufało naszej produkcji i cieszy się szalikiem ze swoim logo.

W TOMADEX możesz zamówić:

  • szaliki kibicowskie dziane
  • szaliki kibicowskie tkane
  • szaliki kibicowskie drukowane (sublimacja)
  • szaliki kibicowskie z sitodrukiem

Każde zamówienie rozpatrywane jest indywidualnie. Jeśli jesteś zainteresowany napisz na: info@tomadex.pl


 

 

Poprzedni News
Następny News
Back to top