Blog

Latest Industry News

To już tradycja. TOMADEX na RemaDays Warsaw 2019

Jako jeden z największych w Unii Europejskiej producentów gadżetów kibicowskich, nie może nas zabraknąć na Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw.

W dniach 13-15 lutego 2019 roku w podwarszawskim Nadarzynie odbędzie się kolejna impreza z serii RemaDays. Na ponad 25 tysiącach metrów kwadratowych spotkają się przedstawiciele, szeroko rozumianej, branży reklamowej z całego świata. Podczas ostatniej edycji „Rema” przyciągnęła ponad 800 wystawców i prawie 21 tysięcy odwiedzających. To jedna z kluczowych imprez tego typu w Europie.

Bogaty asortyment, profesjonalizm, doświadczenie – TOMADEX

remadays-tomadex

Zespół TOMADEX-u co roku pojawia się na „Remie”. W 2019 roku nie będzie inaczej. Specjalnie dla naszych obecnych i potencjalnych Klientów zaprezentujemy nasz asortyment w znacznie większym, niż dotychczas, boxie. Paleta produktów TOMADEX-u tym razem będzie znacznie większa i uzupełniona o premierowe wzory i modele. Zaprezentujemy:

Szaliki kibicowskie
Czapki kibicowskie
Proporczyki
– Odzież kibicowską (bluzy, koszulki, kurtki, skarpety sportowe, skarpety antypoślizgowe itd.)
– Gadżety kibicowskie (flagi, kubki, poduszki, zapachy samochodowe, ręczniki itd.)

Nasz box od zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzający RemaDays nigdy nie przechodzą obok nas obojętnie. Z tysięcy rozmów, jakie do tej pory odbyliśmy na targach wiemy, że nasza misja naszej firmy jest dobrze wykonywana. Nie znaczy to jednak, że osiedliśmy na laurach. Wręcz przeciwnie. Cały czas się zmieniamy i dopasowujemy naszą ofertę dla potrzeb Klientów.

Szukajcie nas w hali E, na stoisku A20.

Poprzedni News
Następny News
Back to top