O NAS

prawie 20 lat na rynku...

Założona w 2004 roku firma Tomadex jest jednym z największych producentów akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracujemy z licencjonowanymi podmiotami uprawnionymi do dystrybucji pamiątek Europa League oraz Champions League.

Mocnym krokiem weszliśmy również do Major League Soccer (MLS) na rynku USA, także do Kanady.
 

Ponad 180 wykwalifikowanych pracowników firmy Tomadex dba o najwyższy standard i terminowość realizowanych zamówień na terenie naszego nowoczesnego parku maszynowego, na który składa się:

PRODUKUJEMY blisko 10 000 szalików na dobę...

Do dyspozycji mamy takie maszyny, jak: stebnówki, owerloki, autolapy, gumiarki, hafciarki i inne. Nasze akcesoria kibicowskie cechuje wysoka jakość dzięki bogatej infrastrukturze technologicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami i kontaktu. Wizualizacja Państwa projektów jest całkowicie darmowa.

producent odzieży sportowej

Warto również wspomnieć o tym, że firma Tomadex od 10 lat jest także właścicielem oraz producentem marki odzieży sportowej KEEZA. Marka ta w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy, coraz śmielej wchodząc również na rynki zagraniczne. KEEZA produkuje stroje piłkarskie, siatkarskie, koszykarskie i wiele innych. W asortymencie marki znajdują się także torby sportowe, treningowe oraz medyczne, piłki, czy stroje do sportów walki.

strefa skarpet

Firma Tomadex to także wiodący na polskim i europejskim rynku producent skarpet. Dobór najlepszej jakości materiałów, staranne wykonanie skarpetek oraz konkurencyjne ceny to nasz znak rozpoznawczy. Nasz park maszynowy czyni z firmy samowystarczalną jednostkę produkującą wszelkiego rodzaju skarpet. Zamówisz u nas skarpety z własnym logo, skarpety sportowe, skarpety casualowe, stopki, skarpety z herbem klubu, skarpety reklamowe, skarpety antypoślizgowe, a także wiele innych produktów.